Dünya başkentleri arasında hak ettiği yeri alan İstanbul gibi büyük bir metropolde, hizmet verdiğimiz firmaların güvenini kazanarak, her probleme Servis araçlarımız ve sürücülerimiz 21/05/1992 tarihli 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır. Tüm servis sürücülerimiz, şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak çalışan,Psikoteknik belgelerini tüm Eğitim ve seminerlere katılarak alan iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir. Servis araçlarımızın tamamı, yeni, yolcularımız için azami ölçüde konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan,herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye meydan vermemesi için periyodik bakımları özenle yapılmış, Trafik,kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Anında çözüm üreten etkin bir yapı içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  • GÜVEN TURİSTİK HİZMETLER bünyesinde hizmet veren sürücülerimizin hepsi, yeterlilik testinden geçerek işe başlar
  • Bünyemizde çalışacak tüm sürücülerin en az 5 yıl ehliyetli olması, savcılık temiz kaydının ve sağlık raporunun bulunması gerekir.
  • Firmamızın Mercedes Sprenter, Volkswagen,Fiat Ducato,Citroen,Ford Transit ve Renault Master marka araçlardan oluşan filosunda 3 yaşından büyük araç bulunmamaktadır. Araçlarımızın verdiği hizmetin kalitesini gizlice denetleyen kontrolörler,bilgilerini rapor halinde yönetime sunmaktadırlar.
  • Çalışmakta olduğumuz firma personelini sabah belirlenen noktalardan alınarak işyerine vaktinde yetiştiriyoruz. Aynı şekilde akşam mesai saati bitiminde (sözleşmedeki saatinde) alıp güvenli bir şekilde alınan noktaya ulaşmasını sağlıyoruz.
  • Mesai kaybına sebebiyet vermeden zamanında ulaşım sağlıyoruz.
  • Taşınan tüm personele sigorta güvencesi sağlıyoruz.

Konfor ve Zamanlama: Personel taşımacılığı ile günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personelinin zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi sağlanırken, rahat ve güvenli yolculuk etmesi teminat altına alınmıştır.

Yüksek Hizmet Standartları: Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile kontrol ve denetimlerimizi sık sık ve sürekli olarak yapmaktayız. Proje sorumluları ve proje müdürleri ile yapılan saha denetimleri, sürücü ve araç değerlendirme anketleri sayesinde yüksek standartlarımızı koruyabilmekteyiz

İlgili Kelimeler: , ,

0530 144 12 52 Whatsapp Destek